Certyfikaty

iso9001System Zarządzania Jakością zgodny z najnowszą normą ISO 9001:2015 pozwala na uzyskanie wyrobów najwyższej jakości, spełniających wymagania naszych klientów.

 

tuv140012004Certyfikat TUV na system zarządzania środowiskowego zgodny z najnowszą normą ISO 14001:2015 w zakresie: Projektowanie, produkcja i sprzedaż kabli i przewodów.

Technokabel S.A. uzyskał nową Krajową Ocenę Techniczną CNBOP-PIB-KOT- 2020/0196-3701 wydanie 2 na kable światłowodowe ognioodporne jednomodowe typu FOC-2-SLT-HFFR PH120/E30 9/125 SM i wielomodowe typu FOC-2-SLT-HFFR PH120/E30-E60 50/125 OM2 do instalacji przeciwpożarowych w powłoce z tworzywa bezhalogenowego, wydane przez Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony przeciwpożarowej – Państwowy Instytut Badawczy.

Technokabel S.A. uzyskał kolejne wydanie Aprobaty Technicznej wydanej przez Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony przeciwpożarowej – PIB dla kabli ognioodpornych o izolacji i powłoce bezhalogenowej na napięcie znamionowe 0,6/1 kV typu NHXH, NHXCH, (N)HXH i (N)HXCH.

Miło nam poinformować, że Technokabel S.A. uzyskał kolejną aprobatę wydaną przez Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony przeciwpożarowej-PIB  na kable ognioodporne ekranowane typu (N)HXCH-J-SERVO o izolacji z gumy silikonowej nierozprzestrzeniającej płomienia i w powłoce z tworzywa bezhalogenowego, na napięcie znamionowe 0,6/1 kV, przeznaczone do instalacji przeciwpożarowych w szczególności do łączenia silników z falownikami (przekształtnikami częstotliwości) w urządzeniach przeciwpożarowych, których działanie przewidziane jest w warunkach pożaru.

Technokabel S.A. uzyskał Krajową Ocenę Techniczną (KOT) wydaną przez Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony przeciwpożarowej PIB na kable ognioodporne o izolacji i powłoce z tworzywa bezhalogenowego.

Technokabel S.A. uzyskał Krajową Ocenę Techniczną CNBOP-PIB-KOT- 2018/0054-3701 wydanie 1 na przewody elektroenergetyczne ognioodporne, bezhalogenowe ekranowane i nieekranowane na napięcie znamionowe 300/500 V wydane przez Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony przeciwpożarowej – Państwowy Instytut Badawczy. 

Katalog kabli

Program produkcji

dol 1 kopiaProdukujemy kable do przesyłania sygnałów analogowych oraz cyfrowych w systemach automatyki, sterowania, sygnalizacji i zabezpieczeń, w lokalnych sieciach komputerowych, w aparaturze kontrolno-pomiarowej, a także w sprzęcie audiowizualnym. Czytaj więcej...

Katalog produktów

dol 2 kopiaW celu zamówienia naszego Katalogu na CD wyślij e-mail z prośba o przesłanie katalogu

Informator Techniczny

dol 3 kopiaOferujemy już ponad 10000 typowymiarów kabli i pracujemy nad nowymi konstrukcjami i technologiami. Coraz częściej opracowujemy konstrukcje i produkujemy kable według indywidualnych wymagań stawianych przez naszych klientów.
Czytaj więcej...

Początek strony