TECHNOKABEL S.A. jest europejskiej klasy producentem kabli dla automatyki przemysłowej, sterowania, transmisji sygnałów cyfrowych i analogowych, kabli komputerowych (w tym kabli strukturalnych), kabli wielkiej częstotliwości, przewodów audio i video (w tym profesjonalnych) oraz kabli specjalnych projektowanych według wymagań klienta. Nowoczesne wyposażenie fabryki oraz wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów pozwala na produkcję zaawansowanych technicznie typów kabli spełniających najwyższe wymagania jakościowe odbiorców. Potwierdzeniem naszej jakości jest ponad 20% eksport kabli do Niemiec i krajów skandynawskich.

 

TECHNOKABEL S.A. w swojej działalności kieruje się następującymi zasadami:

  • rozwija produkcję nowoczesnych zaawansowanych technicznie kabli i przewodów wysokiej jakości,

  • pozostaje w ścisłej współpracy z klientami, tak by spełnić w całości ich oczekiwania i potrzeby,

  • zapewnia naszym klientom krótkie terminy dostaw wysokiej jakości kabli po konkurencyjnych cenach.

Stałe usprawnianie metod produkcyjnych pozwala nam stosować nowe rozwiązania techniczne, które jeszcze bardziej satysfakcjonują naszych klientów. Satysfakcja naszych klientów jest najważniejszym celem działalności Technokabla. Największymi odbiorcami produkowanych przez nas kabli są: przemysły (w tym elektrotechniczny i elektroniczny, petrochemiczny, hutniczy), elektrownie, telekomunikacja, radiokomunikacja, łączność wojskowa, budownictwo oraz setki firm instalacyjnych.

Stałe badania nad stosowaniem nowych materiałów, technologii oraz konstrukcji kabli pozwoliły nam na opracowanie i wdrożenie do produkcji w ciągu 10-ciu ostatnich lat ponad 1500 konstrukcji kabli zgodnych z międzynarodowymi wymaganiami. Ścisła współpraca z klientami krajowymi i zagranicznymi pozwala na znalezienie efektywnych rozwiązań, które potwierdzają się w praktyce przez wieloletnią bezawaryjną pracę kabli z marką Technokabel. Prowadzone w Technokablu prace badawczo-rozwojowe nad opracowaniem coraz bardziej zaawansowanych technicznie konstrukcji kabli, spełniających najostrzejsze wymagania pozwalają nam konkurować z renomowanymi dostawcami z Unii Europejskiej i USA.

System zarządzania jakością jaki stosujemy w TECHNOKABLU jest procesem pozwalającym na uzyskanie wyrobu, który spełnia oczekiwania klienta, i który jest mu dostarczony na czas. Proces ten obejmuje wszystkich pracowników firmy. Rozpoczyna się od zdefiniowania wymagań klienta oraz określenia celu i sposobu zastosowania kabla lub przewodu, poprzez przyjęcie zamówienia, konstruowanie wyrobu (jeśli nie był przez nas produkowany), produkcję i kontrolę inspekcyjną, aż do sprzedaży wyrobu. Nasz system jest wciąż udoskonalany, a o jego skuteczności przekonaliśmy się nie tylko my, ale i nasi klienci. Nasz system zarządzania jakością jest zgodny z normą ISO 9001. Komputeryzacja firmy i nowoczesne urządzenia pomiarowo-badawcze istotnie wpływają na uzyskiwany i stale podnoszony poziom jakości i niezawodności naszych wyrobów.