Certyfikaty

iso9001System Zarządzania Jakością zgodny z najnowszą normą ISO 9001:2015 pozwala na uzyskanie wyrobów najwyższej jakości, spełniających wymagania naszych klientów.

 

tuv140012004Certyfikat TUV na system zarządzania środowiskowego zgodny z najnowszą normą ISO 14001:2015 w zakresie: Projektowanie, produkcja i sprzedaż kabli i przewodów.

Zapraszamy na Kongres Pożarnictwa FIRE 2023 w Łodzi w dniu 14 grudnia.
Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska oraz wysłuchania prelekcji naszego eksperta.🔥🔥🔥
👉 https://lnkd.in/dSk4zpnd

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na tegorocznych Międzynarodowych Targach Energetycznych ELFACK, które odbędą się w dniach 9 – 12.05.2023 w Goteborg w Szwecji.

Targi ELFACK  odbywają się co dwa lata. Tematyka obejmuje grupy produktowe jak instalacje elektryczne, oświetlenie, telekomunikacja, sieci komputerowe oraz bezpieczeństwa.

Na miejscu prowadzone będą liczne seminaria oraz wykłady prowadzone przez przedstawicieli danych sektorów.

To doskonała okazja do wymiany doświadczeń i zapoznania się z najnowszymi produktami i rozwiązaniami z branży elektrycznej i energetycznej.

Zapraszamy na nasze stoisko B06 hala 82.

Miło nam oznajmić, że w bieżącym roku, po raz kolejny byliśmy obecni na targach Hannover Messe 2023.

W ciągu 5 dni targowych nasi stali partnerzy biznesowi mieli możliwość odwiedzić nasze stoisko i zapoznać się z naszą aktualną ofertą.

Zapraszamy na targi Wire 2022 w Düsseldorfie!

Technokabel SA tradycyjnie będzie również wystawcą na najważniejszych targach przemysłu kablowego - Wire 2022, w terminie 20-24.06.2022. Podczas targów liczne grono międzynarodowych wystawców zaprezentuje wśród swoich produktów i usług nowoczesne technologie i komponenty oraz maszyny do produkcji kabli. Zapraszamy na nasze stoisko nr G69 (hala nr 10).

https://www.wire-tradefair.com/vis/v1/en/exhibitors/witu2022.2682744?oid=2370186&lang=2&_query=Technokabel

Katalog kabli

Program produkcji

Produkujemy kable do przesyłania sygnałów analogowych oraz cyfrowych w systemach automatyki, sterowania, sygnalizacji i zabezpieczeń, w lokalnych sieciach komputerowych, w aparaturze kontrolno-pomiarowej, a także w sprzęcie audiowizualnym.

Katalog produktów

dol 2 kopiaW celu zamówienia naszego Katalogu na CD wyślij e-mail z prośba o przesłanie katalogu

Informator Techniczny

dol 3 kopiaOferujemy już ponad 10000 typowymiarów kabli i pracujemy nad nowymi konstrukcjami i technologiami. Coraz częściej opracowujemy konstrukcje i produkujemy kable według indywidualnych wymagań stawianych przez naszych klientów.
Czytaj więcej...

Początek strony