Certyfikaty

iso9001System Zarządzania Jakością zgodny z najnowszą normą ISO 9001:2015 pozwala na uzyskanie wyrobów najwyższej jakości, spełniających wymagania naszych klientów.

 

tuv140012004Certyfikat TUV na system zarządzania środowiskowego zgodny z najnowszą normą ISO 14001:2015 w zakresie: Projektowanie, produkcja i sprzedaż kabli i przewodów.

Po raz kolejny będziemy uczestniczyć w targach Hannover Messe, które po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, odbędą się w formie stacjonarnej, w dniach 30.05.2022 – 02.06.2022.  
Temat przewodni tej edycji targowej to „Transformacja przemysłowa”.
Znajdziecie nas Państwo w hali nr 13, stoisko nr B83.
Serdecznie zapraszamy!

https://www.hannovermesse.de/exhibitor/technokabel/N1476600

 

 

 

 

 

Zapraszamy na targi Wire 2022 w Düsseldorfie!

Technokabel SA tradycyjnie będzie również wystawcą na najważniejszych targach przemysłu kablowego - Wire 2022, w terminie 20-24.06.2022. Podczas targów liczne grono międzynarodowych wystawców zaprezentuje wśród swoich produktów i usług nowoczesne technologie i komponenty oraz maszyny do produkcji kabli. Zapraszamy na nasze stoisko nr G69 (hala nr 10).

https://www.wire-tradefair.com/vis/v1/en/exhibitors/witu2022.2682744?oid=2370186&lang=2&_query=Technokabel

 

Informujemy, że w dniu 22.03.2022r. nastąpi zmiana cen wyrobów, z uwagi na bardzo duży i skokowy wzrost wszystkich kosztów produkcji.

Wzrost cen wyniesie 20% we wszystkich grupach asortymentowych 

 

W dniu 29.01.2022 odbyła się Gala konkursu organizowanego przez Business Centre Club - Lider Polskiego Biznesu 2020. Spółka Technokabel SA po raz osiemnasty znalazła się wśród firm uhonorowanych Diamentem do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu.  Zdobyte wyróżnienie potwierdza ugruntowaną pozycję Technokabel SA na rynku wśród najlepszych polskich firm.

Fotowoltaika jest obecnie najszybciej rozwijającą się technologią sektora odnawialnych źródeł energii w Polsce. Jedną z wielu zalet fotowoltaiki jest to, że tego typu instalacje nie emitują zanieczyszczeń do środowiska a po ich zużyciu możliwy jest również recykling paneli fotowoltaicznych. Dla licznych użytkowników fotowoltaiki jest to zatem znakomity sposób, aby rozpocząć wytwarzanie własnej, czystej energii i oszczędzać na jej kosztach.

Informujemy, że w dniu 08.10.2021r. nastąpi zmiana cennika bębnów, z uwagi na kolejne duże wzrosty cen u wszystkich dostawców tych opakowań.

Z przyjemnością informujemy o uzyskaniu kolejnego prestiżowego wyróżnienia za jeden z produkowanych wyrobów przez firmę Technokabel SA.
Jako pierwszy krajowy producent certyfikowanego kabla światłowodowego ognioodpornego, uzyskaliśmy Medal Europejski przyznany przez Business Centre Club i Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny.
Nagrodzone kable zapewniają transmisję sygnałów przez 120 minut w temperaturze ponad 800 °C.
Uroczystość wręczenia Medali Europejskich odbyła się w dniu 23.06.2021 w  Pałacu Lubomirskich, siedzibie BCC w Warszawie.
Wyróżnienie odebrała Prezes Zarządu Technokabel SA Pani Anna Germata.

Artykuł techniczny dotyczący naszego nowego światłowodowego ognioodpornego kabla  opublikowany we wrześniu 2020 r., w numerze Wire & Cable Technology:

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w dniu 11.03.2021r. nastąpi zmiana cen wyrobów, z uwagi na duży i trwały wzrost cen miedzi.

Średni wzrost cen wyniesie 12% w grupach asortymentowych

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo,
Firma Technokabel S.A. postępując zgodnie z zaleceniami Rządu w kwestii działań zapobiegawczych mających na celu zminimalizowanie ryzyka zakażenia koronawirusem SARS-Cov-2, podjęła decyzję o wdrożeniu trybu pracy zdalnej od poniedziałku 16.03.2020 r. do odwołania.
Z uwagi na te ustalenia prosimy o składanie zamówień wyłącznie drogą telefoniczną lub mailową:                  
tel. dział sprzedaży: 022 516 97 97
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katalog kabli

Program produkcji

dol 1 kopiaProdukujemy kable do przesyłania sygnałów analogowych oraz cyfrowych w systemach automatyki, sterowania, sygnalizacji i zabezpieczeń, w lokalnych sieciach komputerowych, w aparaturze kontrolno-pomiarowej, a także w sprzęcie audiowizualnym. Czytaj więcej...

Katalog produktów

dol 2 kopiaW celu zamówienia naszego Katalogu na CD wyślij e-mail z prośba o przesłanie katalogu

Informator Techniczny

dol 3 kopiaOferujemy już ponad 10000 typowymiarów kabli i pracujemy nad nowymi konstrukcjami i technologiami. Coraz częściej opracowujemy konstrukcje i produkujemy kable według indywidualnych wymagań stawianych przez naszych klientów.
Czytaj więcej...

Początek strony