Certyfikaty

iso9001System Zarządzania Jakością zgodny z najnowszą normą ISO 9001:2015 pozwala na uzyskanie wyrobów najwyższej jakości, spełniających wymagania naszych klientów.

 

tuv140012004Certyfikat TUV na system zarządzania środowiskowego zgodny z najnowszą normą ISO 14001:2015 w zakresie: Projektowanie, produkcja i sprzedaż kabli i przewodów.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia dokonań naszej reprezentacji w Rajdzie ZŁOMBOL 2023, który w tym roku zawiezie nas aż do Portugalii. TECHNOKABEL z radością wspiera szlachetny cel oraz zespół jadący autem Skoda Favorit.

Złombol to rajd, który może pochwalić się swoją wyjątkową historią już od 2007 roku. Każda edycja to start aut z epoki PRL- u wyprodukowanych w bloku wschodnim.  Celem rajdu jest zbieranie pieniędzy na cel charytatywny, jakim jest wsparcie domów dziecka. Cieszymy się, że możemy pomóc przy tak wspaniałej inicjatywie.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia dokonań naszej reprezentacji w Rajdzie ZŁOMBOL 2022, który w tym roku zawiezie nas aż do Albanii. TECHNOKABEL z radością wspiera szlachetny cel oraz zespół jadący autem Skoda Favorit.

28 czerwca 2013r. Technokabel otrzymał certyfikat potwierdzający że znajduje sie wśród 500 najbardziej innowacyjnych firm w Polsce w 2011r.

 

Z przyjemnością informujemy że Technokabel S.A. uzyskał międzynarodowe certyfikaty UL Underwriters Laboratories - U.S.A.

Katalog kabli

Program produkcji

Produkujemy kable do przesyłania sygnałów analogowych oraz cyfrowych w systemach automatyki, sterowania, sygnalizacji i zabezpieczeń, w lokalnych sieciach komputerowych, w aparaturze kontrolno-pomiarowej, a także w sprzęcie audiowizualnym.

Katalog produktów

dol 2 kopiaW celu zamówienia naszego Katalogu na CD wyślij e-mail z prośba o przesłanie katalogu

Informator Techniczny

dol 3 kopiaOferujemy już ponad 10000 typowymiarów kabli i pracujemy nad nowymi konstrukcjami i technologiami. Coraz częściej opracowujemy konstrukcje i produkujemy kable według indywidualnych wymagań stawianych przez naszych klientów.
Czytaj więcej...

Początek strony