Certyfikaty

iso9001System Zarządzania Jakością zgodny z najnowszą normą ISO 9001:2015 pozwala na uzyskanie wyrobów najwyższej jakości, spełniających wymagania naszych klientów.

 

tuv140012004Certyfikat TUV na system zarządzania środowiskowego zgodny z najnowszą normą ISO 14001:2015 w zakresie: Projektowanie, produkcja i sprzedaż kabli i przewodów.

Cennik ważny od 22 marca 2022 roku:    xls icon-nowosc

Informujemy, że w dniu 03.01.2022r. nastąpi zmiana limitów. Limity zwiększają się odpowiednio do 5 tys. i 10 tys., zgodnie z poniższym załącznikiem:

Minimum logistyczne wynosi:
- 3000 PLN netto dla grup kabli sterowniczych, audio, koncentrycznych oraz telekomunikacyjnych.
- 7000 PLN netto dla pozostałych grup kabli oraz wysyłek mieszanych.

W przypadku spełnienia warunków minimum logistycznego, jednorazowa dostawa na koszt producenta na terenie RP.

W przypadku cięcia odcinka doliczamy opłatę (koszt przewijania) w wysokości:
- 150 PLN netto dla odcinków poniżej 100m dla grup kabli energetycznych, sygnalizacyjnych i ognioodpornych;
- 50 PLN netto dla pozostałych odcinków i grup kabli.

Dla odcinków do produkcji tolerancja długości odcinków wynosi +/- 5%.

Informujemy, że w związku z zamknięciem magazynu kabli na ul. Nasielskiej 55 w Warszawie od dnia 03.01.2024 nie będą z tego adresu realizowane wysyłki, odbiory towarów.

Nie będą również przyjmowane opakowania zwrotne (bębny). Adres wysyłki bębnów to Magazyn Fabryki Kabli TECHNOKABEL SA w Szreńsku (05-550 Szreńsk,  ul. Wiatraczna 29).

 

  1. Bębny kablowe oraz palety drewniane sprzedawane są Klientowi, w momencie sprzedaży wyrobu znajdującego się na opakowaniu, wg obowiązującego cennika opakowań.
  2. Na opakowania wystawione będą faktury VAT z terminem płatności.... dni.
  3. W przypadku zwrotu opakowania przed upływem 12-tu miesięcy od daty zakupu, Technokabel ma obowiązek odkupić odsprzedany bęben lub paletę po cenie jego pierwotnej sprzedaży (podstawową formą płatności będzie kompensata należności). Jeżeli termin 12-tu miesięcy zostanie przekroczony, cena odsprzedaży opakowania zwrotnego będzie indywidualnie ustalana dla każdego przypadku.
  4. Zwracane opakowania przyjmowane są dokumentem PZ, który jest podstawą do wystawienia faktury odsprzedaży. Fakturę taką może wystawić jedynie Klient, który zwrócone opakowanie kupił i powoła się na nr faktury sprzedaży wystawionej przez Technokabel.
  5. W przypadku, kiedy zwracający opakowanie nie był jego nabywcą, nie przysługuje mu prawo odsprzedaży. Może on jednak w przeciągu 3-ech miesięcy od daty zwrotu opakowań upoważnić pisemnie inny podmiot do powołania się na posiadany przez niego dokument PZ. Do upoważnienia musi zostać dołączona kopia dokumentu PZ.
  6. Technokabel nie przyjmuje uszkodzonych opakowań.
  7. Dostarczenie opakowań odsprzedawanych odbywa się na koszt zwracającego.

Obowiązujący cennik: 

 

 

Zapraszamy do skorzystania z zakupu w cenach promocyjnych wybranych grup asortymentowych w niestandardowych odcinkach.
Proponowana cena jest ceną końcową netto.
Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

Katalog kabli

Program produkcji

Produkujemy kable do przesyłania sygnałów analogowych oraz cyfrowych w systemach automatyki, sterowania, sygnalizacji i zabezpieczeń, w lokalnych sieciach komputerowych, w aparaturze kontrolno-pomiarowej, a także w sprzęcie audiowizualnym.

Katalog produktów

dol 2 kopiaW celu zamówienia naszego Katalogu na CD wyślij e-mail z prośba o przesłanie katalogu

Informator Techniczny

dol 3 kopiaOferujemy już ponad 10000 typowymiarów kabli i pracujemy nad nowymi konstrukcjami i technologiami. Coraz częściej opracowujemy konstrukcje i produkujemy kable według indywidualnych wymagań stawianych przez naszych klientów.
Czytaj więcej...

Początek strony