Certyfikaty

iso9001System Zarządzania Jakością zgodny z najnowszą normą ISO 9001:2015 pozwala na uzyskanie wyrobów najwyższej jakości, spełniających wymagania naszych klientów.

 

tuv140012004Certyfikat TUV na system zarządzania środowiskowego zgodny z najnowszą normą ISO 14001:2015 w zakresie: Projektowanie, produkcja i sprzedaż kabli i przewodów.

Technokabel S.A. uzyskał Krajowy Certyfikat Stałości Właściwości Użytkowych wydany przez Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony przeciwpożarowej CNBOP-PIB na kable ognioodporne o izolacji i powłoce z tworzywa bezhalogenowego.

Miło nam poinformować, że Technokabel S.A. uzyskał nowy Krajowy Certyfikat Stałości Właściwości Użytkowych wydany przez Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony przeciwpożarowej PIB na kable światłowodowe ognioodporne do instalacji przeciwpożarowych w powłoce z tworzywa bezhalogenowego.

Technokabel S.A. uzyskał nowy Krajowy Certyfikat Stałości Właściwości Użytkowych nr 063-UWB-0573 na przewody elektroenergetyczne ognioodporne, bezhalogenowe ekranowane i nieekranowane na napięcie znamionowe 300/500 V wydany przez Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony przeciwpożarowej – Państwowy Instytut Badawczy.

Technokabel S.A. uzyskał Krajowy Certyfikat Stałości Właściwości Użytkowych wydany przez Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony przeciwpożarowej na kable ognioodporne o izolacji i powłoce z tworzywa bezhalogenowego.

Technokabel S.A. uzyskał certyfikat wydany przez Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony przeciwpożarowej PIB na kable do instalacji przeciwpożarowych w izolacji i powłoce z tworzywa bezhalogenowego.

Katalog kabli

Program produkcji

Produkujemy kable do przesyłania sygnałów analogowych oraz cyfrowych w systemach automatyki, sterowania, sygnalizacji i zabezpieczeń, w lokalnych sieciach komputerowych, w aparaturze kontrolno-pomiarowej, a także w sprzęcie audiowizualnym.

Katalog produktów

dol 2 kopiaW celu zamówienia naszego Katalogu na CD wyślij e-mail z prośba o przesłanie katalogu

Informator Techniczny

dol 3 kopiaOferujemy już ponad 10000 typowymiarów kabli i pracujemy nad nowymi konstrukcjami i technologiami. Coraz częściej opracowujemy konstrukcje i produkujemy kable według indywidualnych wymagań stawianych przez naszych klientów.
Czytaj więcej...

Początek strony