Certyfikaty

iso9001System Zarządzania Jakością zgodny z najnowszą normą ISO 9001:2015 pozwala na uzyskanie wyrobów najwyższej jakości, spełniających wymagania naszych klientów.

 

tuv140012004Certyfikat TUV na system zarządzania środowiskowego zgodny z najnowszą normą ISO 14001:2015 w zakresie: Projektowanie, produkcja i sprzedaż kabli i przewodów.

Technokabel S.A. uzyskał certyfikaty na przewody bezhalogenowe dla pojazdów szynowych wydane przez Instytut Kolejnictwa. Przewody spełniają wymagania zawarte w PN-EN 45545-2 + A1:2015-12 Kolejnictwo - Ochrona przeciwpożarowa w pojazdach szynowych - Część 2: Wymagania dla materiałów i elementów w zakresie właściwości ogniowych wg: R15 i R16 na poziomie zagrożenia HL 1, HL2 i HL3.

Technokabel S.A. uzyskał dopuszczenie kolejowe wydane przez Centrum Naukowo-Techniczne Kolejnictwa na kable dla instalcji niskiego napięcia w taborze kolejowym i metra warszawskiego, oraz tramwajach.

 

Technokabel S.A. uzyskał kolejne dopuszczenie kolejowe wydane przez Instytut Kolejnictwa na przewody stosowane w taborze szynowym, kolejowym i miejskim.

Katalog kabli

Program produkcji

Produkujemy kable do przesyłania sygnałów analogowych oraz cyfrowych w systemach automatyki, sterowania, sygnalizacji i zabezpieczeń, w lokalnych sieciach komputerowych, w aparaturze kontrolno-pomiarowej, a także w sprzęcie audiowizualnym.

Katalog produktów

dol 2 kopiaW celu zamówienia naszego Katalogu na CD wyślij e-mail z prośba o przesłanie katalogu

Informator Techniczny

dol 3 kopiaOferujemy już ponad 10000 typowymiarów kabli i pracujemy nad nowymi konstrukcjami i technologiami. Coraz częściej opracowujemy konstrukcje i produkujemy kable według indywidualnych wymagań stawianych przez naszych klientów.
Czytaj więcej...

Początek strony