NOWOŚĆ !!!

Kabel światłowodowy, ognioodporny typu FOC-2-SLT-HFFR PH120/E30-E60

Miło nam poinformować, że Technokabel S.A. jest pierwszym krajowym producentem certyfikowanego kabla światłowodowego ognioodpornego i uzyskał:
- Krajowy Certyfikat Stałości Właściwości Użytkowych Certyfikat 063-UWB-0253
- Świadectwo Dopuszczenia do stosowania w budownictwie nr 3990/2020, wydane przez Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony przeciwpożarowej PIB

Kable zapewniają transmisję sygnałów przez 120 minut w temperaturze ponad 800 °C.
Kable są odporne na oddziaływanie wody zgodnie z normą PN-EN 50200 Annex E i mogą być stosowane w pomieszczeniach chronionych stałymi wodnymi urządzeniami gaśniczymi (strefach tryskaczowych).
Kable przeznaczone są do instalacji na stałe wewnątrz i na zewnątrz budynków. 

tech

Technokabel to nowoczesna fabryka kabli sprzedająca swoje wyroby do renomowanych klientów w kraju i za granicą. Wysoko wykwalifikowany zespół pracowników posiadający wiedzę i doświadczenie zapewnia produkcję nowoczesnych kabli i przewodów. Nasze kluczowe kompetencje to projektowanie, produkcja i sprzedaż wysokiej jakości kabli i przewodów dla przemysłu, energetyki, oraz dla infrastruktury budownictwa i transportu.
Innowacyjność oraz opracowywanie optymalnych rozwiązań konstrukcyjnych kabli i przewodów zapewnia naszym klientom i użytkownikom dodatkowe wartości.