Po raz kolejny Technokabel SA będzie uczestniczył w wiodących na świecie targach przemysłowych - Hannover Messe. Wydarzenie to gromadzi ponad 4000 przedstawicieli przemysłu, umożliwiając wymianę doświadczeń, prezentację nowych technologii oraz budowanie międzynarodowych relacji biznesowych.

Targi Hannover Messe skupiają firmy, które przedstawiają innowacyjne i najciekawsze rozwiązania technologiczne z branż takich jak: automatyzacja, cyfrowe rozwiązania przemysłowe, energia dla przemysłu, oraz wiele innych. W tym roku również zaprezentujemy swoje produkty i rozwiązania techniczne, które odpowiadają na aktualne potrzeby rynku.

Zapraszamy klientów, partnerów biznesowych do odwiedzenia naszego stoiska, które znajdziecie Państwo w hali 13, przy stoisku B69 na targach Hannover Messe. To wyjątkowa okazja, aby osobiście spotkać się z naszymi ekspertami, omówić potencjalne projekty oraz poznać szczegóły naszej oferty.

Prosimy o śledzenie naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych, aby być na bieżąco z wszelkimi aktualizacjami.

Do zobaczenia w dniach: 22-26 kwietnia na targach Hannover Messe!