11 czerwca w Warszawie odbył się uroczysty finał 𝐗𝐗𝐗𝐕 𝐞𝐝𝐲𝐜𝐣𝐢 𝐤𝐨𝐧𝐤𝐮𝐫𝐬𝐮 𝐌𝐞𝐝𝐚𝐥 𝐄𝐮𝐫𝐨𝐩𝐞𝐣𝐬𝐤𝐢. Zostaliśmy jednym z laureatów konkursu 𝐌𝐞𝐝𝐚𝐥 𝐄𝐮𝐫𝐨𝐩𝐞𝐣𝐬𝐤𝐢 𝟐𝟎𝟐𝟒. Cieszy nas bardzo to wyróżnienie.
Medalem nagradzane są produkty, które spełniają standardy europejskie, wymagane normy, posiadają właściwe licencje oraz patenty. Kluczowa jest również dynamika firmy, zdobyte certyfikaty oraz efektywne wykorzystywanie potencjału, jakie daje członkostwo w UE.

 

Odebraliśmy Medal Europejski za paroszczelne i o ograniczonej przepuszczalności gazu ognioodporne kable instrumentalne. To wyróżnienie pokazuje nasze zaangażowanie w rozwój innowacyjnych rozwiązań oraz utrzymanie najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa w branży. Niezmiernie nas to cieszy i zobowiązuje do dalszego doskonalenia produktów. Wyróżnienie odebrał Prezes Zarządu Technokabel SA - Marek Wajszczyk. Przedsięwzięcie jest organizowane przez Business Centre Club pod honorowym patronatem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego w Brukseli.

 

  

 Zdjęcie: materiały prasowe Business Centre Club