Z przyjemnością informujemy, że Technokabel SA po raz kolejny został wyróżniony w prestiżowym rankingu Diamenty Forbesa 2024, który jest symbolem nie tylko sukcesu finansowego, ale również innowacyjności, stabilności oraz dynamicznego rozwoju.

W tegorocznej edycji nasza firma znalazła się w gronie przedsiębiorstw z województwa mazowieckiego, które odnotowały największy wzrost wartości w kategorii dochodów powyżej 250 milionów złotych. To wyróżnienie jest dla nas potwierdzeniem skuteczności przyjętej strategii rozwoju.

Sukces w rankingu Diamenty Forbesa 2024 jest wynikiem ciężkiej pracy całego zespołu Technokabel  SA. Jest to także dowód na to, że inwestycje w nowe technologie, innowacyjność oraz zrównoważony rozwój są kluczem do budowania wartościowej marki.

Dziękujemy naszym klientom i partnerom biznesowym za zaufanie i wsparcie, które miały nieoceniony wkład w osiągnięcie tego prestiżowego wyróżnienia. Jesteśmy dumni z tego sukcesu i zmotywowani do dalszego rozwijania naszej działalności, z myślą o potrzebach i oczekiwaniach naszych odbiorców.